![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
classyfied | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Nov 2, 2009
Location: Virginia, USA
|

| 70 | Daredevil (2003) - Nov 02, 2009 |
| 80 | X-Men (2000) - Nov 02, 2009 |
| 70 | Mrs. Doubtfire (1993) - Nov 02, 2009 |
| 90 | The Iron Giant (1999) - Nov 02, 2009 |
| 70 | Freaky Friday (2003) - Nov 02, 2009 |
| 85 | The Notebook (2004) - Nov 02, 2009 |
| 40 | Toy Story 2 (1999) - Nov 02, 2009 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Nov 02, 2009 |
| 80 | Jumanji (1995) - Nov 02, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Nov 02, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |