![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
claudemp | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2008
Location: Portugal
|

| 72 | Gamer (2009) - Mar 09, 2012 |
| 67 | Zack and Miri Make a Porno (2008) - Feb 29, 2012 |
| 74 | The Rum Diary (2011) - Feb 27, 2012 |
| 50 | Goodbye Solo (2008) - Feb 27, 2012 |
| 90 | Midnight in Paris (2011) - Feb 27, 2012 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Nov 21, 2008 |
| 73 | Elizabeth (1998) - Nov 21, 2008 |
| 65 | Brokeback Mountain (2005) - Nov 21, 2008 |
| 85 | Apocalypto (2006) - Nov 20, 2008 |
| 90 | Million Dollar Baby (2004) - Nov 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |