![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clayman | |
![]() |
Movie Buff - 117 Films Ranked
Member Since: Sep 13, 2008
Location: USA
|

| 99 | The Dark Knight (2008) - Sep 20, 2008 |
| 85 | Troy (2004) - Sep 20, 2008 |
| 95 | The Bourne Identity (2002) - Sep 20, 2008 |
| 98 | Field of Dreams (1989) - Sep 13, 2008 |
| 91 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 13, 2008 |
| 88 | The Good Shepherd (2006) - Sep 13, 2008 |
| 97 | Mulholland Drive (2001) - Sep 13, 2008 |
| 93 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Sep 13, 2008 |
| 100 | Casino Royale (2006) - Sep 13, 2008 |
| 69 | First Knight (1995) - Sep 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |