![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clegiath | |
![]() |
Film Freak - 554 Films Ranked
Member Since: Jan 15, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Kick-Ass (2010) - Jan 10, 2012 |
| 75 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010) - Jan 10, 2012 |
| 88 | Black Swan (2010) - Jan 10, 2012 |
| 75 | The Muppets (2011) - Jan 05, 2012 |
| 3 | Atonement (2007) - Jun 25, 2011 |
| 88 | When We Were Kings (1996) - Jun 25, 2011 |
| 33 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jun 25, 2011 |
| 50 | Step Brothers (2008) - Jun 25, 2011 |
| 63 | The Lovely Bones (2009) - Jan 14, 2011 |
| 50 | The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Jan 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |