![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cleopatra | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Aug 17, 2009
Location: Argentina
|

| 95 | The Secret in Their Eyes (2009) - Nov 21, 2009 |
| 88 | Inglourious Basterds (2009) - Sep 22, 2009 |
| 80 | About Schmidt (2002) - Sep 22, 2009 |
| 90 | The Full Monty (1997) - Sep 15, 2009 |
| 45 | He's Just Not That Into You (2009) - Sep 07, 2009 |
| 92 | Le Jouet (1976) - Sep 06, 2009 |
| 72 | Hancock (2008) - Sep 06, 2009 |
| 90 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 19, 2009 |
| 83 | The Sound of Music (1965) - Aug 18, 2009 |
| 86 | Sicko (2007) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |