![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cletts32 | |
![]() |
Movie Buff - 323 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2010
Location: Germany
|

| 98 | The Godfather (1972) - Feb 06, 2010 |
| 87 | The 6th Day (2000) - Feb 06, 2010 |
| 100 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Feb 06, 2010 |
| 91 | Edward Scissorhands (1990) - Feb 06, 2010 |
| 85 | Twister (1996) - Feb 06, 2010 |
| 97 | Seven (1995) - Feb 06, 2010 |
| 95 | Monty Python and the Holy Grail (1975) - Feb 06, 2010 |
| 75 | Fahrenheit 9/11 (2004) - Feb 06, 2010 |
| 80 | The Flintstones (1994) - Feb 06, 2010 |
| 85 | Galaxy Quest (1999) - Feb 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |