Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jim Jarmusch's Dead Man...
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
clintlives
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Oak Harbor, WA, USA
Message Sent!
500 characters left
Bio: I\'m awesome. I love movies and I mostly go to the movies or I pirate them illegally.
Recent Rankings
78 The Patriot (2000) - Aug 25, 2009
82 300 (2007) - Aug 25, 2009
84 Event Horizon (1997) - Aug 25, 2009
25 Rollerball (2002) - Aug 24, 2009
85 The Boondock Saints (1999) - Aug 24, 2009
78 Happy-Go-Lucky (2008) - Aug 24, 2009
69 The Longest Yard (2005) - Aug 24, 2009
84 Cast Away (2000) - Aug 24, 2009
68 Wanted (2008) - Aug 24, 2009
55 Slither (2006) - Aug 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with clintlives. Why not go rank more films, then come back and check it out again?