clip_clop

clipclop
Flick Fan - 50 Film Ratings
Member Since: 19 Sep 2010
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 90% Diamonds of the Night (1964) - Rated 20 Sep 2010
65 24% Mothlight (1963) - Rated 20 Sep 2010
70 41% SLC Punk! (1998) - Rated 20 Sep 2010
65 24% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 20 Sep 2010
70 41% Into the Wild (2007) - Rated 20 Sep 2010
80 68% Kids (1995) - Rated 20 Sep 2010
30 3% In the Land of Women (2006) - Rated 20 Sep 2010
45 5% I Am Sam (2001) - Rated 20 Sep 2010
70 41% Romeo + Juliet (1996) - Rated 20 Sep 2010
20 1% Smart People (2008) - Rated 20 Sep 2010