![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cllippolis | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2011
Location: Decatur, GA, USA
|

| 86 | Lady and the Tramp (1955) - Feb 15, 2012 |
| 95 | Beauty and the Beast (1991) - Feb 15, 2012 |
| 81 | Bringing Up Baby (1938) - Jan 29, 2012 |
| 62 | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Dec 31, 2011 |
| 55 | Total Recall (1990) - Dec 27, 2011 |
| 58 | Crash (2005) - Dec 26, 2011 |
| 21 | Wild Wild West (1999) - Dec 26, 2011 |
| 10 | The Day the Earth Stood Still (2008) - Dec 26, 2011 |
| 75 | Where the Wild Things Are (2009) - Dec 26, 2011 |
| 80 | The Thing (1982) - Dec 26, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |