![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
closerjul | |
![]() |
Cinema Addict - 1823 Films Ranked
Member Since: Feb 4, 2008
Location: Istanbul, Turkey
|
|
Message Sent!
Bio: i love Julia Roberts
| |

| 47 | Ask dedigin laf degildir (1976) - Feb 04, 2012 |
| 84 | The Descendants (2011) - Jan 31, 2012 |
| 75 | A Bug's Life (1998) - Jan 29, 2012 |
| 83 | The Artist (2011) - Jan 29, 2012 |
| 93 | Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) - Jan 19, 2012 |
| 77 | Midnight in Paris (2011) - Jan 19, 2012 |
| 63 | Umutsuzlar (1971) - Jan 19, 2012 |
| 8 | Yumurcak (1970) - Jan 19, 2012 |
| 64 | Oh Olsun (1973) - Jan 19, 2012 |
| 65 | Bosver Arkadas (1974) - Jan 19, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |