closetchild

closetchild
Flick Fan - 87 Film Ratings
Member Since: 15 Aug 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 45% I'm Not Scared (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 93% Tae Guk Gi: The Brotherhood of War (2004) - Rated 14 Aug 2007
40 20% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
25 9% Clueless (1995) - Rated 14 Aug 2007
40 20% Bulletproof Monk (2003) - Rated 14 Aug 2007
1% Ultraviolet (2006) - Rated 14 Aug 2007
40 20% 2009: Lost Memories (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 93% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
85 93% Oldboy (2003) - Rated 14 Aug 2007
20 5% Save the Last Dance (2001) - Rated 14 Aug 2007