![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clouden | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: Canada
|

| 85 | The Man from Earth (2007) - Nov 20, 2009 |
| 80 | Titanic (1997) - Nov 20, 2009 |
| 70 | The Cell (2000) - Nov 20, 2009 |
| 40 | Scary Movie 3 (2003) - Nov 20, 2009 |
| 70 | Old School (2003) - Nov 20, 2009 |
| 75 | The Incredibles (2004) - Nov 20, 2009 |
| 80 | Cube (1997) - Nov 20, 2009 |
| 60 | Shallow Hal (2001) - Nov 20, 2009 |
| 85 | High Fidelity (2000) - Nov 20, 2009 |
| 75 | Jerry Maguire (1996) - Nov 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |