![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cloudxl2001 | |
![]() |
Movie Buff - 334 Films Ranked
Member Since: Apr 30, 2009
Location: Santa Barbara, USA
Gender: Female
|
|
Bio: UCSB Film Media and Sociology.
Good shit.
| |

| 4 | Uncle Buck (1989) - Apr 10, 2010 |
| 5 | About Schmidt (2002) - Apr 10, 2010 |
| 7 | Hannibal (2001) - Apr 10, 2010 |
| 7 | Enemy of the State (1998) - Apr 10, 2010 |
| 3 | Pearl Harbor (2001) - Apr 10, 2010 |
| 7 | Armageddon (1998) - Apr 10, 2010 |
| 7 | Mean Streets (1973) - Apr 10, 2010 |
| 10 | Swingers (1996) - Apr 10, 2010 |
| 6 | James and the Giant Peach (1996) - Apr 10, 2010 |
| 6 | Hard Candy (2005) - Apr 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |