![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clovenhoof | |
![]() |
Movie Buff - 209 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: Netherlands
|

| 75 | The Running Man (1987) - Jan 30, 2012 |
| 100 | Repo! The Genetic Opera (2008) - Jan 30, 2012 |
| 85 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Jan 30, 2012 |
| 75 | Mad Max (1979) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Logan's Run (1976) - Jan 30, 2012 |
| 70 | Idiocracy (2006) - Jan 30, 2012 |
| 90 | Gattaca (1997) - Jan 30, 2012 |
| 100 | Equilibrium (2002) - Jan 30, 2012 |
| 95 | Children of Men (2006) - Jan 30, 2012 |
| 95 | Blade Runner (1982) - Jan 30, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |