![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
clovetea | |
![]() |
Movie Buff - 292 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2010
Location: Canada
|

| 82 T6 | The Name of the Rose (1986) - Jan 19, 2013 |
| 86 T9 | Wreck-It Ralph (2012) - Dec 03, 2012 |
| 86 T9 | The Cabin in the Woods (2012) - Oct 03, 2012 |
| 83 T7 | Brave (2012) - Jun 30, 2012 |
| 84 T7 | Back to the Future (1985) - May 30, 2012 |
| 70 T1 | Dark Shadows (2012) - May 26, 2012 |
| 75 T2 | The Avengers (2012) - May 23, 2012 |
| 75 T2 | The Thing (2011) - Apr 08, 2012 |
| 77 T3 | Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) - Mar 27, 2012 |
| 78 T4 | Battlestar Galactica: Razor (2007) - Mar 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,128,000 Movie Rankings and Counting... |