clovis741

clovis741
Movie Buff - 208 Film Ratings
Member Since: 08 Dec 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 50% Monsters vs. Aliens (2009) - Rated 17 May 2009
75 50% War of the Worlds (2005) - Rated 17 May 2009
90 93% Requiem for a Dream (2000) - Rated 17 May 2009
75 50% The Matrix (1999) - Rated 17 May 2009
75 50% Wedding Crashers (2005) - Rated 17 May 2009
75 50% Batman Returns (1992) - Rated 17 May 2009
75 50% Rudy (1993) - Rated 17 May 2009
80 73% Never Been Kissed (1999) - Rated 17 May 2009
75 50% The World Is Not Enough (1999) - Rated 17 May 2009
60 5% Bridge to Terabithia (2007) - Rated 17 May 2009