Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
clydeburke
Cinema Addict - 1125 Films Ranked
Member Since: Nov 6, 2010
Location: USA
Recent Rankings
90 A History of Violence (2005) - Dec 10, 2010
90 Eastern Promises (2007) - Dec 10, 2010
55 Meatballs (1979) - Dec 10, 2010
70 What About Bob? (1991) - Dec 10, 2010
65 Get Smart (2008) - Dec 10, 2010
75 Blood Diamond (2006) - Dec 10, 2010
60 We Own the Night (2007) - Dec 10, 2010
75 The Road (2009) - Dec 10, 2010
75 Get Low (2010) - Dec 10, 2010
75 GoldenEye (1995) - Dec 10, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with clydeburke. Why not go rank more films, then come back and check it out again?