![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cmar92 | |
![]() |
Film Freak - 612 Films Ranked
Member Since: Apr 13, 2008
Location: Winston-Salem, North Carolina, USA, USA
|
|
Message Sent!
Bio: im a good guy
| |

| 84 | District 9 (2009) - Apr 11, 2010 |
| 85 | Night of the Living Dead (1968) - Apr 11, 2010 |
| 70 | Day of the Dead (1985) - Apr 11, 2010 |
| 84 | Barton Fink (1991) - Apr 11, 2010 |
| 80 | Inglourious Basterds (2009) - Apr 11, 2010 |
| 86 | The Evil Dead (1981) - Apr 11, 2010 |
| 72 | Lean on Me (1989) - Apr 11, 2010 |
| 82 | Star Trek (2009) - Apr 11, 2010 |
| 84 | The Hudsucker Proxy (1994) - Apr 11, 2010 |
| 75 | Avatar (2009) - Apr 11, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |