![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cmazzei | |
![]() |
Movie Buff - 290 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 98 | The Princess Diaries (2001) - Mar 21, 2009 |
| 98 | Dead Man Walking (1995) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Singin' in the Rain (1952) - Mar 21, 2009 |
| 80 | Legally Blonde 2: Red, White & Blonde (2003) - Mar 21, 2009 |
| 98 | Wedding Crashers (2005) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Air Bud (1997) - Mar 21, 2009 |
| 98 | Stand by Me (1986) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Beethoven's 2nd (1993) - Mar 21, 2009 |
| 98 | Clueless (1995) - Mar 21, 2009 |
| 90 | Ice Princess (2005) - Mar 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |