![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cmburns | |
![]() |
Movie Buff - 107 Films Ranked
Member Since: Sep 20, 2010
Location: Germany
|

| 50 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Sep 21, 2010 |
| 80 | In Good Company (2004) - Sep 21, 2010 |
| 85 | The Naked Gun: From the Files of Police Squad! (1988) - Sep 21, 2010 |
| 65 | Legally Blonde (2001) - Sep 21, 2010 |
| 70 | Broken Flowers (2005) - Sep 21, 2010 |
| 70 | 50 First Dates (2004) - Sep 20, 2010 |
| 50 | Ghost (1990) - Sep 20, 2010 |
| 77 | Taxi Driver (1976) - Sep 20, 2010 |
| 75 | Philadelphia (1993) - Sep 20, 2010 |
| 65 | Father of the Bride (1991) - Sep 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |