![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cmoore111 | |
![]() |
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 75 | Heathers (1989) - Aug 18, 2009 |
| 60 | The Village (2004) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Mad Max Beyond Thunderdome (1985) - Aug 18, 2009 |
| 90 | WALL·E (2008) - Aug 18, 2009 |
| 100 | The Incredibles (2004) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Ju-on: The Grudge (2003) - Aug 18, 2009 |
| 70 | The Rock (1996) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Dead Alive (1992) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Major League (1989) - Aug 18, 2009 |
| 65 | True Lies (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |