![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cmysai | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: May 21, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 86 | Jurassic Park (1993) - May 22, 2008 |
| 76 | Love Actually (2003) - May 22, 2008 |
| 52 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 22, 2008 |
| 73 | Final Fantasy: The Spirits Within (2001) - May 22, 2008 |
| 62 | The Exorcism of Emily Rose (2005) - May 22, 2008 |
| 73 | Red Eye (2005) - May 22, 2008 |
| 72 | The Mummy Returns (2001) - May 22, 2008 |
| 60 | Constantine (2005) - May 22, 2008 |
| 70 | 28 Days Later (2002) - May 22, 2008 |
| 45 | Mission: Impossible 2 (2000) - May 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |