Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The Prestige (2006)
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
cnaf7211
Movie Buff - 162 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2008
Location: Moo-town, Pallet Town, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
83 Ip Man - Sep 27, 2009
90 My Sassy Girl - Jun 03, 2009
85 Psycho - Jun 03, 2009
80 Ratatouille - Jun 03, 2009
92 Fight Club - Jun 03, 2009
90 In the Mood for Love - Jun 03, 2009
60 Stepmom - Jun 03, 2009
60 Coyote Ugly - Jun 03, 2009
80 Sleepy Hollow - Jun 03, 2009
97 Donnie Darko - Jun 03, 2009
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cnaf7211. Why not go rank more films, then come back and check it out again?