![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cnix | |
![]() |
Movie Buff - 429 Films Ranked
Member Since: Mar 30, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Old School (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Mystic River (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Alice in Wonderland (1951) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Eurotrip (2004) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 10 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 50 | Wimbledon (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Usual Suspects (1995) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Hitch (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Seabiscuit (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |