Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
cnowacky
Flick Fan - 55 Films Ranked
Member Since: Apr 28, 2010
Location: USA
Recent Rankings
97 Taxi Driver (1976) - Mar 03, 2012
98 Zodiac (2007) - Mar 03, 2012
99 Apocalypse Now Redux (2001) - Mar 03, 2012
100 Goodfellas (1990) - Mar 03, 2012
99 The Departed (2006) - Mar 03, 2012
99 No Country for Old Men (2007) - Mar 03, 2012
95 Maniac Cop (1988) - Mar 03, 2012
99 Maniac (1980) - Mar 03, 2012
100 Back to the Future (1985) - Mar 03, 2012
99 Primer (2004) - Mar 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with cnowacky. Why not go rank more films, then come back and check it out again?