![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cobarlow | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2009
Location: Georgia, USA
|

| 90 | One Hour Photo (2002) - Mar 29, 2009 |
| 95 | Garden State (2004) - Mar 29, 2009 |
| 88 | Back to the Future Part II (1989) - Mar 29, 2009 |
| 85 | *batteries not included (1987) - Mar 29, 2009 |
| 95 | From Dusk Till Dawn (1996) - Mar 29, 2009 |
| 80 | Space Cowboys (2000) - Mar 29, 2009 |
| 85 | Apollo 13 (1995) - Mar 29, 2009 |
| 88 | The Matrix (1999) - Mar 29, 2009 |
| 85 | The Science of Sleep (2006) - Mar 29, 2009 |
| 90 | Starman (1984) - Mar 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |