![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cockamamy | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2011
Location: St.John's, Newfoundland, Canada
|

| 80 | 12 Monkeys (1995) - Feb 06, 2011 |
| 55 | 50 First Dates (2004) - Feb 06, 2011 |
| 80 | Pulp Fiction (1994) - Feb 06, 2011 |
| 70 | The Notebook (2004) - Feb 06, 2011 |
| 70 | Hard Candy (2005) - Feb 06, 2011 |
| 70 | Gangs of New York (2002) - Feb 06, 2011 |
| 60 | Donnie Darko (2001) - Feb 06, 2011 |
| 80 | Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Feb 06, 2011 |
| 60 | Dumb and Dumber (1994) - Feb 06, 2011 |
| 30 | White Chicks (2004) - Feb 06, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |