Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
coco43996
Flick Fan - 29 Films Ranked
Member Since: Jul 16, 2011
Location: Germany
Recent Rankings
100 Spaceballs (1987) - Jul 16, 2011
75 In Her Shoes (2005) - Jul 16, 2011
75 When Harry Met Sally... (1989) - Jul 16, 2011
100 Wag the Dog (1997) - Jul 16, 2011
70 Bend It Like Beckham (2002) - Jul 16, 2011
70 Delicatessen (1991) - Jul 16, 2011
30 The Weather Man (2005) - Jul 16, 2011
80 Catch Me If You Can (2002) - Jul 16, 2011
80 Trainspotting (1996) - Jul 16, 2011
50 Super Size Me (2004) - Jul 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with coco43996. Why not go rank more films, then come back and check it out again?