![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cods | |
![]() |
Flick Fan - 51 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2009
|

| 65 | True Lies (1994) - Sep 23, 2009 |
| 87 | Aliens (1986) - Sep 23, 2009 |
| 20 | The Village (2004) - Sep 23, 2009 |
| 92 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Sep 23, 2009 |
| 90 | Toy Story (1995) - Sep 23, 2009 |
| 65 | The Jackal (1997) - Sep 23, 2009 |
| 70 | The Sum of All Fears (2002) - Sep 23, 2009 |
| 70 | War of the Worlds (2005) - Sep 23, 2009 |
| 70 | Mulan (1998) - Sep 23, 2009 |
| 70 | Hellboy (2004) - Sep 23, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |