Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
codyC003
Movie Buff - 126 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2009
Location: USA
Recent Rankings
95 Good Will Hunting (1997) - Aug 15, 2009
50 American Gangster (2007) - Aug 15, 2009
50 The Exorcist (1973) - Aug 15, 2009
55 The Rock (1996) - Aug 15, 2009
60 Finding Nemo (2003) - Aug 15, 2009
85 Back to the Future (1985) - Aug 15, 2009
75 The Elephant Man (1980) - Aug 15, 2009
55 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Aug 15, 2009
70 Heat (1995) - Aug 15, 2009
65 Fargo (1996) - Aug 15, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with codyC003. Why not go rank more films, then come back and check it out again?