![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
codyhopkins | |
![]() |
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Mar 19, 2011
Location: College Station, TX, USA
|

| 90 | Bent (1997) - Mar 20, 2011 |
| 95 | Closer (2004) - Mar 20, 2011 |
| 100 | Once (2007) - Mar 19, 2011 |
| 90 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Mar 19, 2011 |
| 95 | Mary and Max (2009) - Mar 19, 2011 |
| 95 | Rango (2011) - Mar 19, 2011 |
| 90 | The Producers (1968) - Mar 19, 2011 |
| 85 | It Might Get Loud (2008) - Mar 19, 2011 |
| 90 | Cropsey (2010) - Mar 19, 2011 |
| 100 | There Will Be Blood (2007) - Mar 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |