![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coenenc | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|

| 95 | Love Actually (2003) - Oct 20, 2007 |
| 95 | City of God (2003) - Oct 20, 2007 |
| 95 | Seven (1995) - Oct 20, 2007 |
| 100 | Brick (2005) - Oct 20, 2007 |
| 85 | The Rules of Attraction (2002) - Oct 20, 2007 |
| 98 | Gattaca (1997) - Oct 20, 2007 |
| 78 | The Others (2001) - Oct 20, 2007 |
| 86 | In the Bedroom (2001) - Oct 20, 2007 |
| 79 | Starsky & Hutch (2004) - Oct 20, 2007 |
| 60 | Manhattan (1979) - Oct 20, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |