![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coffeclouds | |
![]() |
Flick Fan - 73 Films Ranked
Member Since: May 30, 2009
Location: USA
|

| 93 | Schindler's List (1993) - Jul 06, 2009 |
| 91 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Jul 06, 2009 |
| 90 | Animal House (1978) - Jul 06, 2009 |
| 92 | Ratatouille (2007) - Jul 06, 2009 |
| 90 | Night of the Living Dead (1968) - Jul 06, 2009 |
| 80 | Brick (2005) - Jul 06, 2009 |
| 99 | Let the Right One In (2008) - Jul 06, 2009 |
| 30 | The Fast and the Furious (2001) - Jul 06, 2009 |
| 92 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jun 28, 2009 |
| 94 | Blade Runner (1982) - Jun 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |