coh1bph

coh1bph
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 14 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 5% The Hurt Locker (2009) - Rated 28 Jul 2012
85 54% K-PAX (2001) - Rated 28 Jul 2012
78 3% Predator 2 (1990) - Rated 28 Jul 2012
82 12% Blow (2001) - Rated 28 Jul 2012
83 19% Deliverance (1972) - Rated 28 Jul 2012
82 12% Babe: Pig in the City (1998) - Rated 28 Jul 2012
85 54% Meet the Fockers (2004) - Rated 28 Jul 2012
86 69% Vanilla Sky (2001) - Rated 28 Jul 2012
83 19% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 28 Jul 2012
85 54% The Count of Monte Cristo (2002) - Rated 28 Jul 2012