![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
col. dax | |
![]() |
Film Freak - 810 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2009
Location: USA
Gender: Male
|
|
Message Sent!
Bio: I guarantee I will have something interesting to say after I see about 10,000 more films, give or take.
| |

| 90 | Blue Gate Crossing (2002) - Dec 12, 2009 |
| 80 | Springtime in a Small Town (2002) - Dec 01, 2009 |
| 100 | The Blue Kite (1993) - Dec 01, 2009 |
| 90 | Silence and Cry (1967) - Nov 29, 2009 |
| 100 | The Red and the White (1967) - Nov 29, 2009 |
| 95 | The Round-Up (1966) - Nov 29, 2009 |
| 20 | Forrest Gump (1994) - Nov 29, 2009 |
| 65 | Rocky (1976) - Nov 29, 2009 |
| 0 | Volcano (1997) - Nov 29, 2009 |
| 25 | Pocahontas (1995) - Nov 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |