![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
colinjuett | |
![]() |
Movie Buff - 226 Films Ranked
Member Since: Nov 28, 2010
Location: UK
|

| 50 | Control (2007) - Jul 25, 2011 |
| 50 | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Mar 04, 2011 |
| 55 | Soldier of Orange (1977) - Mar 01, 2011 |
| 50 | Lebanon (2010) - Feb 20, 2011 |
| 50 | Local Hero (1983) - Feb 11, 2011 |
| 50 | Hero (2002) - Feb 11, 2011 |
| 50 | Salt (2010) - Feb 11, 2011 |
| 50 | All the King's Men (1949) - Feb 08, 2011 |
| 72 | Surrogates (2009) - Feb 03, 2011 |
| 55 | The Cooler (2003) - Jan 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |