Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
colinwinters
Flick Fan - 76 Films Ranked
Member Since: Dec 1, 2011
Location: Chicago, il, USA
Recent Rankings
72 John Carter (2012) - May 22, 2012
88 Chronicle (2012) - May 11, 2012
80 The Avengers (2012) - May 11, 2012
88 A Beautiful Mind (2001) - May 01, 2012
87 Brick (2005) - Apr 26, 2012
82 Before Sunrise (1995) - Apr 20, 2012
85 Battleship (2012) - Apr 18, 2012
85 The Outlaw Josey Wales (1976) - Apr 12, 2012
92 Battle Royale (2000) - Apr 09, 2012
97 Shame (2011) - Apr 07, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with colinwinters. Why not go rank more films, then come back and check it out again?