![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
colinwurtz | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Oct 7, 2011
Location: USA
|

| 84 | 21 Jump Street (2012) - Mar 25, 2012 |
| 79 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Mar 03, 2012 |
| 70 | Attack the Block (2011) - Feb 12, 2012 |
| 85 | 50/50 (2011) - Feb 12, 2012 |
| 82 | Bridesmaids (2011) - Feb 12, 2012 |
| 68 | Captain America: The First Avenger (2011) - Feb 12, 2012 |
| 70 | Another Earth (2011) - Feb 12, 2012 |
| 74 | The Guard (2011) - Feb 12, 2012 |
| 75 | Knuckle (2011) - Feb 12, 2012 |
| 5 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Dec 11, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |