![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
columbusbob | |
![]() |
Film Freak - 590 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2010
Location: Columbus, OH, USA
|

| 80 | Season of the Witch (2011) - Mar 18, 2011 |
| 40 | Vanishing on 7th Street (2011) - Mar 18, 2011 |
| 80 | The Messenger (2009) - Mar 06, 2011 |
| 95 | Hustle & Flow (2005) - Mar 06, 2011 |
| 90 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Mar 06, 2011 |
| 90 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Mar 06, 2011 |
| 100 | Requiem for a Dream (2000) - Mar 05, 2011 |
| 90 | True Grit (2010) - Jan 15, 2011 |
| 90 | Once Upon a Time in America (1984) - Jan 02, 2011 |
| 90 | The Core (2003) - Jan 01, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |