![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
coma | |
![]() |
Movie Buff - 332 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Malta
|

| 90 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 75 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 70 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Below (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |