Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
comatose
Flick Fan - 45 Films Ranked
Member Since: Apr 4, 2010
Location: Turkey
Recent Rankings
87 North by Northwest (1959) - Apr 11, 2010
88 Malcolm X (1992) - Apr 11, 2010
89 Run Lola Run (1998) - Apr 11, 2010
90 Turtles Can Fly (2004) - Apr 11, 2010
90 Léon: The Professional (1994) - Apr 11, 2010
89 Gemide (1999) - Apr 11, 2010
89 Garden State (2004) - Apr 11, 2010
90 Funny Games (1997) - Apr 11, 2010
89 Fight Club (1999) - Apr 11, 2010
85 Fargo (1996) - Apr 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with comatose. Why not go rank more films, then come back and check it out again?