![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
comba | |
![]() |
Movie Buff - 170 Films Ranked
Member Since: May 23, 2009
Location: istanbul, Turkey
|

| 78 | Shame (2011) - May 25, 2012 |
| 72 | The Tourist (2010) - Feb 11, 2011 |
| 73 | The Bird People in China (1998) - Oct 12, 2009 |
| 60 | Ghost Rider (2007) - Jul 01, 2009 |
| 77 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Jul 01, 2009 |
| 80 | Braveheart (1995) - Jul 01, 2009 |
| 84 | The Game (1997) - Jul 01, 2009 |
| 72 | Un Chien Andalou (1929) - Jul 01, 2009 |
| 86 | Talk to Her (2002) - Jul 01, 2009 |
| 75 | Being John Malkovich (1999) - Jun 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |