![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
comhcinc | |
![]() |
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Huntsville, Al, USA
|

| 12 | The Dark Knight (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Assassins (1995) - Aug 18, 2009 |
| 97 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 18, 2009 |
| 95 | WALL·E (2008) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Dr. Dolittle (1998) - Aug 18, 2009 |
| 1 | Ghost (1990) - Aug 18, 2009 |
| 40 | A Christmas Story (1983) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Revenge of the Nerds (1984) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Unbreakable (2000) - Aug 18, 2009 |
| 20 | The Da Vinci Code (2006) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |