Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
commonlove
Flick Fan - 46 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Tehran, Iran
Recent Rankings
70 The Incredibles (2004) - Oct 02, 2010
70 Crash (2005) - Oct 02, 2010
55 Up (2009) - Oct 02, 2010
75 Meet the Parents (2000) - Oct 02, 2010
50 Jumanji (1995) - Oct 02, 2010
80 Heat (1995) - Oct 02, 2010
40 Zodiac (2007) - Oct 02, 2010
65 American Beauty (1999) - Oct 02, 2010
40 Troy (2004) - Oct 02, 2010
75 The Lion King (1994) - Oct 02, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with commonlove. Why not go rank more films, then come back and check it out again?