![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
compguys123 | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Dec 12, 2011
Location: USA
|

| 44 | Beverly Hills Cop III (1994) - Dec 12, 2011 |
| 93 | This Is Spinal Tap (1984) - Dec 12, 2011 |
| 74 | White Men Can't Jump (1992) - Dec 12, 2011 |
| 78 | Jackass: Number Two (2006) - Dec 12, 2011 |
| 89 | Pulse (2001) - Dec 12, 2011 |
| 86 | Rush Hour (1998) - Dec 12, 2011 |
| 68 | Tootsie (1982) - Dec 12, 2011 |
| 89 | Inception (2010) - Dec 12, 2011 |
| 77 | Slumdog Millionaire (2008) - Dec 12, 2011 |
| 85 | Despicable Me (2010) - Dec 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |