conansawyer

conansawyer
Film Freak - 509 Film Ratings
Member Since: 24 Jun 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% Bulworth (1998) - Rated 13 Aug 2007
70 39% A Time to Kill (1996) - Rated 13 Aug 2007
95 91% The Iron Giant (1999) - Rated 29 Jul 2007
55 19% Queen of the Damned (2002) - Rated 29 Jul 2007
65 30% Bean (1997) - Rated 29 Jul 2007
65 30% Entrapment (1999) - Rated 29 Jul 2007
85 75% The Game (1997) - Rated 29 Jul 2007
75 50% Superman: The Movie (1978) - Rated 29 Jul 2007
90 84% Trainspotting (1996) - Rated 29 Jul 2007
45 12% Dante's Peak (1997) - Rated 29 Jul 2007