![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
conderanz | |
![]() |
Movie Buff - 203 Films Ranked
Member Since: Jan 9, 2012
|

| 70 | The Next Karate Kid (1994) - Jan 14, 2012 |
| 80 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Jan 14, 2012 |
| 75 | Monster House (2006) - Jan 14, 2012 |
| 70 | You, Me and Dupree (2006) - Jan 14, 2012 |
| 80 | Twins (1988) - Jan 14, 2012 |
| 70 | Cheaper by the Dozen (2003) - Jan 14, 2012 |
| 60 | License to Wed (2007) - Jan 14, 2012 |
| 80 | Ocean's Eleven (2001) - Jan 14, 2012 |
| 80 | The Addams Family (1991) - Jan 14, 2012 |
| 60 | Kung Fu Panda (2008) - Jan 14, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |