Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
consectetuer
Movie Buff - 160 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2009
Location: Brazil
Recent Rankings
90 O Auto da Compadecida (1999) - Apr 15, 2012
80 Chinese Take Away (2011) - Apr 15, 2012
70 The Mechanic (2011) - Apr 15, 2012
80 21 Grams (2003) - Apr 15, 2012
75 My Week with Marilyn (2011) - Apr 15, 2012
70 Moneyball (2011) - Apr 08, 2012
70 The Virgin Suicides (1999) - Apr 08, 2012
90 Glory Road (2006) - Apr 08, 2012
75 Margin Call (2011) - Feb 19, 2012
78 The Kids Are All Right (2010) - Feb 19, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with consectetuer. Why not go rank more films, then come back and check it out again?