![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
contriver | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Oct 19, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Hellboy (2004) - Oct 19, 2007 |
| 85 | Scarface (1983) - Oct 19, 2007 |
| 95 | The Aristocrats (2005) - Oct 19, 2007 |
| 95 | True Romance (1993) - Oct 19, 2007 |
| 70 | A League of Their Own (1992) - Oct 19, 2007 |
| 90 | The Goonies (1985) - Oct 19, 2007 |
| 85 | The Matrix Reloaded (2003) - Oct 19, 2007 |
| 90 | Saved! (2004) - Oct 19, 2007 |
| 95 | The Lost Boys (1987) - Oct 19, 2007 |
| 95 | Batman Begins (2005) - Oct 19, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |