![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
cookies87 | |
![]() |
Movie Buff - 351 Films Ranked
Member Since: Mar 14, 2010
Location: Portugal
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Cleo from 5 to 7 (1962) - Mar 15, 2010 |
| 70 | Dial M for Murder (1954) - Mar 15, 2010 |
| 100 | Magnolia (1999) - Mar 15, 2010 |
| 92 | Sunset Blvd. (1950) - Mar 15, 2010 |
| 95 | It's a Wonderful Life (1946) - Mar 15, 2010 |
| 90 | A Trip to the Moon (1902) - Mar 15, 2010 |
| 80 | Sullivan's Travels (1941) - Mar 15, 2010 |
| 50 | The Naked Kiss (1964) - Mar 15, 2010 |
| 100 | Holiday (1938) - Mar 15, 2010 |
| 70 | The Wages of Fear (1953) - Mar 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |